پژوهش و برنامه نویسی تخصص ماست!

project

شبیه سازی تمرینات و پروژه های عملی علاوه بر دانش تخصصی و تئوری، نیازمند دانش برنامه نویسی و ذهن خلاق است و یاد گیری آن به مرور زمان با انجام تمرینات مختلف اتفاق می افتد. متاسفانه روند کار های عملی در دانشگاه به دانشجو به خوبی آموزش داده نمی شود.
هدف اولیه و اصلی این سایت ارائه دوره های آموزشی در کنار مطالب آموزشی سایت می باشد. با کمک گرفتن از مطالب و آموزش های سایت شما قادر خواهید بود که برنامه و مقالات را براحتی شبیه سازی کنید. از آنجایی که شاید در اولین قدم دانشجو دچار ایراد شده و در رفع ایراد کد و درک مفاهیم کد نویسی و تئوریک دچار ابهام شود. بنابراین این امکان در مجموعه آموزشی لُب متلَب قرار گرفته است که برای مشاوره برای شبیه سازی مقالات و تمرینات دانشجویی از متخصصین این حوزه راهنمایی بگیرید.

مجموعه لُب متلب تلاش دارد با فراهم کردن گستره کد های اماده از مثال های مختلف در کنار ویدیو های آموزشی این امکان را به دانشجو بدهد تا با کمترین زمان ذهن آماده ای برای حل مثال های درسی خود داشته باشند.
امید است کد های آماده در این سایت در کنار آموزش های تئوری دانشجویان بتواند منبع مناسبی برای برنامه نویسی و شبیه سازی تمرینات و پروژه های دانشجویان عزیز باشد.

جهت مشاوره برنامه نویسی و برگذاری دوره های آموزشی در شبکه هاي اجتماعي ما را دنبال کنيد.